5 powodów, dla których rolnicy powinni zacząć produkować domowe lody z mleka kozy

W Farmhouse Ice Cream trafiłeś we właściwe miejsce, jeśli szukasz nowego sposobu na rozwinięcie swojego biznesu. My w Farmhouse Ice Cream mamy ponad 25 lat doświadczenia w produkcji lodów z własnego mleka krowiego. Nasz doświadczony zespół ma doświadczenie we współpracy z hodowcami bydła i producentami owoców różnych rozmiarów. Oznacza to, że korzystasz z naszej wiedzy i doświadczenia, gdy podejmujesz się koncepcji Farmhouse Ice Cream. Ale dlaczego powinieneś wybrać koncepcję Farmhouse Ice Cream? W tym blogu podamy ci 5 powodów, dla których również powinieneś zdecydować się na produkcję Farmhouse Ice Cream. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej i poproś o darmową prezentację jeszcze dziś!

1. Szerokie wsparcie doświadczonych cukierników

Gdy zdecydujesz się rozpocząć z koncepcją Farmhouse Ice Cream, nie jesteś sam. Nasi eksperci mają ponad 25 lat doświadczenia w produkcji lodów. W początkowej fazie twojego procesu produkcyjnego otrzymasz intensywne wsparcie naszych ekspertów. Zespół pomaga ci w pełnym ustawieniu twojego procesu produkcyjnego. Na przykład oferujemy szkolenia i pomagamy w uruchomieniu twojej produkcji. Nawet jeśli masz pytania podczas produkcji Farmhouse Ice Cream, zawsze możesz skontaktować się z naszą infolinią wsparcia.

Unterstützung-erfahrener-Eismacher-auf-dem-Bauernhof-Eis

2.Więcej zysków dla twojej firmy

Koncepcja Farmhouse Ice Cream to nie tylko sprawdzona koncepcja dla istniejących producentów, ale także przynosi więcej dochodów twojej firmie. Ze względu na wahania ceny za kilogram mleka, trudno jest uzyskać stabilne dochody dla ciebie i wielu innych hodowców bydła. Ta niepewność często zagraża przyszłości gospodarstwa. Dzięki produkcji Farmhouse Ice Cream masz nową szansę na generowanie dochodów i zapewnienie swojemu gospodarstwu stabilnej i bezpiecznej perspektywy na przyszłość. Ponieważ Farmhouse Ice Cream przynosi wielokrotność więcej na kilogram mleka niż samo mleko.

produktionsraum-gewinn-unternehmen-eis-cream

3.Marka powszechnie znana i szanowana w całej Europie

Od ponad 25 lat produkcja Farmhouse Ice Cream to nasza pasja. W tym czasie stworzyliśmy markę, która jest obecnie sprzedawana w ponad 19 krajach. Kiedy zostajesz producentem Farmhouse Ice Cream, nie tylko wspieramy cię w produkcji, ale także korzystasz z rozpoznawalności marki Farmhouse Ice Cream. Ułatwia to dotarcie do innych kanałów dystrybucji, takich jak restauracje i supermarkety.

Berühmt-ausgezeichnetes Marken-Europa-Bauernhof-Eis

4. Dostęp do ponad 950 przepisów i produktów z lodami

Nasi producenci mają dostęp do szerokiej wiedzy, którą zgromadziliśmy przez lata. Obejmuje to szkolenia prowadzone przez naszych ekspertów i wsparcie w zakładaniu przestrzeni produkcyjnych, ale to nie wszystko. Otrzymasz również ponad 950 różnych przepisów na lody, aby samodzielnie produkować swoje własne Farmhouse Ice Cream. Masz pomysły na nowe smaki lub inne produkty? Skontaktuj się z nami, a chętnie zbadamy możliwości rozwoju razem z Tobą!

950-Empfänge-Bauernhof Eiscreme

5.Rozkład ryzyka dzięki różnorodnym produktom

Jednym z największych atutów Farmhouse Ice Cream jest dywersyfikacja ryzyka dla twojej firmy. Zwykle polegasz na wydajności swojego mleka, która w ostatnich latach tylko spadła. Dzięki produkcji Farmhouse Ice Cream nie tylko otrzymujesz nowy produkt, ale także otwierasz kilka nowych kanałów sprzedaży, gdzie możesz sprzedawać swoje lody Farmhouse Ice Cream, takie jak restauracje, supermarkety czy własny samochód z lodami.

 

risikostreuung-vielfältige-erzeugnisse-kuh

Czy jesteś ciekawy możliwości Farmhouse Ice Cream lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat tego, co możemy dla ciebie zrobić? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odwiedzimy cię.