Dlaczego teraz jest odpowiedni moment na przejście do produkcji Lodów Gospodarskich

Produkcja mleka przez własne krowy stała się coraz mniej opłacalna w ostatnich latach. Założyłeś własną farmę lub była ona w rodzinie od lat. Niezależnie od tego, jak powstała Twoja farma, jako rolnikowi coraz trudniej zarabiać pieniądze na gospodarstwie w ostatnich latach. Jest to jedna z głównych przyczyn, dla których rolnicy w ponad 19 krajach zdecydowali się rozpocząć produkcję lodów gospodarskich. Więcej dochodów z własnej produkcji. Ale więcej dochodów to nie jedyny powód do rozpoczęcia produkcji lodów gospodarskich. Po przeczytaniu tego bloga również będziesz przekonany o potędze lodów gospodarskich.

Czym jest koncept lodów gospodarskich?

Jeśli jako rolnik chcesz zarabiać więcej na produkcji mleka, najlepszym wyborem jest nasz koncept lodów gospodarskich. Produkując lody gospodarskie, możesz zarabiać więcej na litrze mleka. Ponadto już produkujesz własne mleko. Masz więc główny składnik i potrzebujesz tylko odpowiednich maszyn do przekształcenia mleka w lody. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Le ayudamos a obtener las máquinas adecuadas, posible financiación y tiene derecho a más de 950 recetas para producir diferentes sabores de helado. Con más de 25 años de experiencia en la producción de helado de granja, puede estar seguro de que ha encontrado al socio adecuado con nosotros. Con un equipo de expertos le apoyamos en la configuración de su producción, para que pueda comenzar lo antes posible a producir su propio helado.

Wat-is-boerderij-ijs-concept

Korzyści z produkcji własnego lodów gospodarskich

Produkcja własnego lodów gospodarskich niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze, otwiera nowe źródło dochodów. Posiadając już własne mleko, masz główny składnik pod ręką, a nasze przepisy pozwalają na stworzenie różnych rodzajów lodów do sprzedaży.

Rozwój Twojego biznesu

Kolejną korzyścią, wynikającą z wzrostu dochodów, jest rozwój Twojego biznesu. Może dziedziczyłeś farmę po rodzicach lub sam ją założyłeś i chcesz zachować ją w rodzinie. Stając się producentem lodów gospodarskich, Twój biznes rośnie i masz większą pewność co do przyszłości Twojej farmy.

Produkcja lodów gospodarskich pod znaną europejską marką

Decydując się na produkcję lodów gospodarskich, korzystasz nie tylko z naszego ponad 25-letniego doświadczenia i ponad 950 przepisów, ale również Twoje lody są sprzedawane pod znaną europejską marką Helado de Granja. Ta marka ułatwia dostęp do różnych kanałów sprzedaży, takich jak supermarkety, restauracje i inne lokale gastronomiczne.

Mniejsze ryzyko dla Twojego biznesu poprzez dywersyfikację produktów

Oferowanie różnych produktów z Twojego biznesu zmniejsza ryzyko przedsiębiorstwa. Obecnie większość Twoich dochodów pochodzi głównie z produkcji mleka. Produkując nowe produkty, takie jak lody, torty lodowe i ciasta, nie jesteś już zależny tylko od dochodów z mleka. Teraz masz dochody z różnych kanałów.

Voordelen-ijsproductie-Boerderij-ijs

Wybierz markę Helado de Granja i ciesz się mniejszym ryzykiem oraz większymi dochodami

Jasne jest, że produkcja Helado de Granja niesie liczne korzyści dla Ciebie jako rolnika. Od zwiększenia dochodów, poprzez dywersyfikację ryzyka, po zapewnienie przyszłości dla Ciebie i Twojego gospodarstwa. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach oferowanych przez naszą markę Helado de Granja? Złóż teraz bezpłatny wniosek o prezentację.