Skip to content

Możesz nauczyć się robić lody

Lokalnie i w 100% naturalnie produkowane

Brak rocznych opłat licencyjnych

Solidny biznesplan

Firma Farm Ice może wesprzeć Cię w produkcji lodów z surowców pochodzących z Twojego gospodarstwa, dzięki czemu poznasz nowe ciekawe możliwości zabezpieczenia swojej przyszłości finansowej. Jeśli chcesz nauczyć się robić lody, to naturalnie istotną rolę odgrywają przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy każdy aspekt przygotowania i dystrybucji lodów komercyjnych od podszewki. Polegaj na naszej wiedzy jeśli chcesz zbudować solidną drugą nogę ze sprzedaży lodów z farmy lub z pomocą sprzedawców.

Czy możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z nami już teraz!

Zrób pyszne lody i dowiedz się, jak je skutecznie sprzedać

Z naszym wsparciem nauczysz się robić lody w krótkim czasie. W tym celu dostarczamy Ci przyjazną dla użytkownika maszynę do lodów, za pomocą której Ty, jako producent mleka lub sadownik, możesz zamienić swoje produkty w pyszne lody. Jeśli jednak chcesz odnieść sukces jako producent lodów, powinieneś oczywiście nie tylko wiedzieć, jak robić lody, ale także nauczyć się, jak najlepiej je sprzedawać. Możliwości obejmują:

  • założenie lodziarni w gospodarstwie
  • wprowadzanie do obrotu przy pomocy podmiotów zajmujących się odsprzedażą
  • zaopatrywanie lokalnej gastronomii

Nasza koncepcja obejmuje wszystkie aspekty od nauki robienia lodów po prowadzenie profesjonalnych działań promocyjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o produkcji lodów i poznać naszą firmę?

Przez lata pomagaliśmy wielu producentom mleka i owoców w zdobyciu odpowiednich umiejętności w zakresie produkcji lodów i nauczeniu się jak najlepiej wprowadzić lody na rynek. Chętnie oddamy naszą wiedzę do Państwa dyspozycji, a przekonają się Państwo, że z właściwym partnerem bardzo szybko opanują Państwo wszystko, co jest potrzebne do przygotowania i sprzedaży lodów. Czekamy na Twój telefon +31 (0)13 820 0921, jeśli chciałbyś nauczyć się robić lody, aby stworzyć dla siebie dodatkowe źródło utrzymania jako rolnik z produkcją lodów.

ijshoorn Boerderij-ijs

Co nasi klienci mówią o lodach farmerskich

Używamy wyłącznie naturalnych składników

W 2010 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o lodziarnię. Lody farmerskie wytwarzane są z mleka i śmietany pochodzących od naszych własnych krów. Używane są wyłącznie naturalne składniki, a sorbet jest wytwarzany ze świeżych owoców. W tym celu utworzono halę produkcyjną. Lód produkowany jest zgodnie z zasadami HACCP.

9 restauracji w ciągu 2 tygodni

W ciągu pierwszych dwóch tygodni od rozpoczęcia działań marketingowych udało nam się pozyskać 9 restauracji jako klientów. Od tego czasu liczba klientów znacznie wzrosła. Kilka supermarketów sprzedaje teraz również nasze lody. Nasze gospodarstwo jest bardzo oddalone i bardzo się cieszymy, że ta trudna sytuacja nie jest przeszkodą w skutecznym marketingu.

Byłem natychmiast podekscytowany

Widziałem w gazecie ogłoszenie o holenderskiej farmie Eis. Będąc w drodze do Holandii, aby odebrać nagrodę Młodego Rolnika Roku, postanowiłem skontaktować się z firmą. Zobaczyłem maszyny i produkcję i pełen entuzjazmu wróciłem do Waterford (Irlandia). Tak powstały lody Baldwin’s Farmhouse.

Back To Top