Skip to content

Gwarantujemy intensywne wsparcie produkcji i marketingu Twoich lodów

Wsparcie

Rozpoczęcie produkcji lodów zaczyna się od dobrego biznesplanu

Rozpoczęcie produkcji lodów farmerskich ułatwi koncepcja lodów na farmie. Ekspertyza Ice Delite pozwala zapewnić rolnikom kompleksowe wsparcie. Dobra pozycja wyjściowa jest niezbędna na początku, ale dobra perspektywa na przyszłość jest jeszcze bardziej interesująca. Dlatego wsparcie zaczyna się od stworzenia biznesplanu. Przez lata nasi eksperci zdobyli szeroką wiedzę na temat rynku lodów. Wiemy, gdzie leżą możliwości i możemy pokierować nową produkcją lodów we właściwym kierunku.

Wsparcie dla koncepcji rozpoczyna się na wczesnym etapie. Pomożemy Ci stworzyć biznesplan, dzięki któremu jasno zobaczysz, jaka będzie przyszłość Twojej produkcji lodów.

Szybko przekonasz się, że produkcja lodów może być bardzo udana przy dobrym zarządzaniu. Tutaj również chętnie Ci pomożemy.

Bauernhof Eis hilft bei der Erstellung eines Geschäftsplans, um die Gründung einer Eisdiele zu vereinfachen
Chętnie pokażemy Ci, ile możesz zarobić dzięki własnej produkcji lodów.

Dobrze uzasadniony biznesplan jest wstępem do sukcesu i oczywiście zarówno Ty jako klient, jak i my, jako dostawca koncepcji, z niego korzystamy. Możesz również skorzystać z biznesplanu, aby poprosić o dofinansowanie, aby ułatwić rozpoczęcie działalności w lodziarni.

Specjaliści od lodów z pasją pomogą Ci w prowadzeniu Twojego biznesu

Czy wkrótce też będziesz robić lody farmerskie z własnego krowiego mleka?

Rozpoczęcie działalności to pierwszy krok, potem musi dobrze działać i przynosić zyski. Tutaj również możesz liczyć na nasze wsparcie.
W koncepcji uwzględniono różne punkty treningowe. Szkolimy Ciebie i Twój personel na własnym gospodarstwie bez dodatkowych kosztów. Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby Twoja firma odniosła sukces. Rozpoczyna się szkoleniem z produkcji lodów w ramach wymogów prawnych. Oczywiście higiena jest tutaj na pierwszym miejscu.

Przeszkolimy Cię intensywnie w produkcji różnych produktów lodowych. Następnie robisz własne lody.

Wszystkie niezbędne przygotowania do etykietowania zostały już wykonane przez naszych technologów żywności, więc nie musisz się o to martwić. Swobodny pozostaje również rozwój odmiany lodów lub produktu lodowego dostosowanego do regionu. Masz specjalne życzenia dotyczące nowych smaków lodów? Powiedz nam, a chętnie Ci pomożemy.

Skorzystaj z naszej znajomości rynku lodów

Europejski rynek lodów znamy już od wielu lat. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu aktywne wsparcie w sprzedaży lodów w Państwa regionie. Na naszym szkoleniu marketingowym wyjaśnimy krok po kroku, jak znaleźć nowych klientów i sprawić, by biznes odniósł sukces. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, zapewniamy je bezpłatnie. Nie płacisz żadnych rocznych opłat licencyjnych za udział w koncepcie Lodów farmerskich.

Jako producent lodów farmerskich korzystasz również ze znanej i wielokrotnie nagradzanej marki.

Kompetentna pomoc

Nasi specjaliści są dostępni codziennie w godzinach od 9:00 do 16:30

Dobrze zaopatrzony sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym możesz składać zamówienia 24/7. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 12:00, Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia.

Bezpłatne konsultacje marketingowe

Nasz ekspert od marketingu przychodzi do Ciebie za darmo, aby pokazać Ci, jak zdobyć więcej klientów.

Bezpłatne wsparcie produkcji lodów

Nasi lodziarze chętnie porozmawiają z Państwem o rozwoju nowych rodzajów lodów. To również jest całkowicie bezpłatne i przyjedziemy do Ciebie w do firmy.

Back To Top