Skip to content

Wiele gospodarstw mlecznych już odnosi sukcesy

Producenci

Gospodarstwa mleczne i sadownicy odnoszą sukcesy

Milchviehbetriebe produzieren die Milch selbst für den Bauernhof Eis, ergänzt mit regionalen Rohstoffen wie Erdbeeren

Większość naszych klientów to gospodarstwa mleczarskie i sadownicy. Zarówno małe, jak i duże gospodarstwa mogą korzystać z chronionej globalnie marki Lody farmerskie, kompleksowego wsparcia i unikalnych receptur.

Gospodarstwa mleczarskie mogą otwierać nowe rynki zbytu, produkując lody z własnego mleka od własnych krów i naszych surowców, w oparciu o receptury IceDelite, ewentualnie przygotowywane z lokalnych owoców.

Z drugiej strony producenci owoców mogą zrobić to samo, łącząc swoje owoce z mlekiem i śmietaną z lokalnych gospodarstw mleczarskich oraz naszymi składnikami. Dostępna jest szeroka gama odmian (ponad 950). Na życzenie nasi specjaliści mogą opracować indywidualny przepis oparty na lokalnych składnikach.

Nie ma znaczenia wielkość twojej farmy ani liczba posiadanych krów. Mniejsze firmy również wykorzystują koncepcję lodów farmerskich. Wielu rolników w całej Europie już teraz odnosi sukcesy finansowe, produkując pyszne, w większości naturalne lody i sorbety z mleka i owoców z własnego gospodarstwa i/lub okolicy. Produkcja lodów jest często dofinansowywana dofinansowywana przez rząd.

Czy jesteś kolejnym producentem lodów od Lodów Farmerskich?

Twoje mleko, Twoja przyszłość dzięki Lodom Farmerskim

Co nasi klienci mówią o Lody farmerskie

Używamy wyłącznie naturalnych składników

W 2010 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o lodziarnię. Lody farmerskie wytwarzane są z mleka i śmietany pochodzących od naszych własnych krów. Używane są wyłącznie naturalne składniki, a sorbet jest wytwarzany ze świeżych owoców. W tym celu utworzono halę produkcyjną. Lód produkowany jest zgodnie z zasadami HACCP.

9 restauracji w ciągu 2 tygodni

W ciągu pierwszych dwóch tygodni od rozpoczęcia działań marketingowych udało nam się pozyskać 9 restauracji jako klientów. Od tego czasu liczba klientów znacznie wzrosła. Kilka supermarketów sprzedaje teraz również nasze lody. Nasze gospodarstwo jest bardzo oddalone i bardzo się cieszymy, że ta trudna sytuacja nie jest przeszkodą w skutecznym marketingu.

Byłem natychmiast podekscytowany

Widziałem w gazecie ogłoszenie o holenderskiej farmie Eis. Będąc w drodze do Holandii, aby odebrać nagrodę Młodego Rolnika Roku, postanowiłem skontaktować się z firmą. Zobaczyłem maszyny i produkcję i pełen entuzjazmu wróciłem do Waterford (Irlandia). Tak powstały lody Baldwin’s Farmhouse.

Robienie lodów to piękna praca
Back To Top