Odkryj Radość W Tworzeniu Swojego Własnego Mleczarniczego Lodu.

Jako hodowca bydła mlecznego, każda farma ma wybór, co zrobić ze swoim mlekiem. Zdecydowana większość hodowców mleka sprzedaje swoje mleko do dużych producentów nabiału. Nie ma w tym nic złego, ale czy wiedziałeś, że istnieją więcej możliwości z własnym wyprodukowanym mlekiem? W tej blogowej publikacji przeczytasz wszystko o rodzinie w Niemczech, która kilka lat temu odkryła, że mogą zrobić więcej ze swoim własnym mlekiem. Co to jest i jak to zrealizowali, dowiesz się tutaj.

Wprowadzenie do koncepcji Lodów Wiejskich

Wszystko zaczęło się podczas Zielonego Tygodnia w 2011 roku. Ojciec, syn i matka odwiedzili innego hodowcę bydła mlecznego, który już zaczął produkować swoje własne Lody Wiejskie. Dzięki tej wizycie i dobrym dyskusjom, rodzina również postanowiła zainwestować w koncepcję Lodów Wiejskich. Aby stać się producentem Lodów Wiejskich, konieczne było podjęcie pewnych środków ostrożności. Produkcja Lodów Wiejskich wiąże się z pewnym nakładem pracy. Oczywiście, rodzina miała już najważniejszy składnik: mleko, ale nie jest to jedyny element potrzebny do produkcji. Musieli zbudować przestrzeń produkcyjną, zakupić sprzęt i odpowiednie narzędzia kuchenne.

Het-Boerderij-ijs-concept

Jak rozpocząć produkcję Lodów Wiejskich?

Jak zauważa również rodzina: „Lody Wiejskie nie są robione za pomocą małej maszyny kuchennej, jak wielu ludzi sądzi.” „Aby produkować Lody Wiejskie, rzeczywiście konieczna jest pewna inwestycja w maszyny i przestrzeń produkcyjną.” Aby wesprzeć rodzinę i pomóc im rozpocząć produkcję, jeden z naszych ekspertów udał się na farmę, aby przeprowadzić szkolenie. Po tym jak nasz pracownik zapoznał rodzinę z procesem produkcji, zaczęli produkować. Obecnie produkcję Lodów Wiejskich wspiera czterech pracowników, a szukają piątego, ponieważ popyt ciągle rośnie. Lody Wiejskie są również naturalnym produktem i są o wiele smaczniejsze niż lody ze sklepu.

Start-productie-Boerderij-ijs-producenten

Różnorodne smaki i punkty sprzedaży rodziny

Od początku produkcji, rodzina wyprodukowała 33 różne smaki lodów. Z smakami takimi jak jogurt-pomarańcza, truskawka, wanilia i czekolada, aby wymienić kilka. Nie każdy smak zawsze jest dostępny, co utrzymuje asortyment zróżnicowany. Ponadto, rodzina produkuje również różne smaki specjalnie dla osób z alergiami. Oprócz różnych smaków lodów, rodzina produkuje również torty lodowe na zamówienie. Rodzina sprzedaje swoje Lody Wiejskie poprzez różne kanały, w tym supermarkety, festiwale, wystawy i własną lodziarnię. Lody Wiejskie są trochę droższe niż lody ze sklepu, ale konsumenci otrzymują za nie naturalny i pełny smak. Zauważają również, że klienci zdecydowanie są skłonni zapłacić trochę więcej za jakość swoich Lodów Wiejskich. Ponad wszystkimi tymi korzyściami, rodzina szczególnie lubi produkować Lody Wiejskie i są zadowoleni z przejścia.

smaken-verkooppunten-familie-ijs-vrouw

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych producentach? Koniecznie przeczytaj nasze inne historie sukcesu, takie jak historia rodziny z Dolnej Saksonii lub o rodzinnej firmie, która robi własne lody. Wolisz porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych ekspertów lub poprosić o darmową prezentację? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy.