Wielu hodowców bydła mlecznego odeszło przed tobą

Hodowcy bydła mlecznego i sadownicy odnoszą sukcesy

Znaczna część naszych cenionych klientów to zarówno hodowcy bydła mlecznego, jak i sadownicy. Niezależnie od tego, czy masz małe czy duże gospodarstwo, w Farm Ice Cream oferujemy rozpoznawalne na całym świecie marki, szerokie wsparcie i unikalne receptury, które mogą zapewnić Ci sukces.

Hodowcy bydła mlecznego zdobyli nowe rynki, produkując pyszne lody z mleka od własnych krów i naszych wysokiej jakości surowców, w oparciu o sprawdzone receptury IceDelite. Często dodają lokalne owoce, aby nadać swoim smakom dodatkowy wymiar.

Podobnie sadownicy mogą łączyć swoje owoce ze śmietaną i mlekiem od lokalnych producentów mleka, wraz z naszymi wysokiej jakości surowcami. Dzięki ponad 700 dostępnym smakom każdy znajdzie coś dla siebie, a my jesteśmy gotowi opracować niestandardowe smaki w oparciu o lokalne składniki.

Wielu przedsiębiorców było przed Tobą!

Wielkość gospodarstwa lub liczba posiadanych krów nie ma znaczenia. Koncepcja Farm Ice Cream jest dostępna zarówno dla małych, jak i dużych rolników. Wielu rolników w całej Europie osiągnęło już sukces finansowy, produkując pyszne, głównie naturalne lody farmerskie i sorbety z mleka i owoców z własnego gospodarstwa lub z okolicy. Należy zauważyć, że jest to często wspierane przez agencje rządowe.

Czy jesteś kolejnym odnoszącym sukcesy producentem lodów farmerskich? Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w drodze do produkcji pysznych lodów farmerskich!

Producenci

|
"Najlepsze lody i naprawdę najlepszy wynik"
|
"Jesteśmy bardzo zadowoleni od ponad 10 lat"
|
''Ręcznie robione lody na targi''
|
"Kiedy lody zamieniają się w pieniądze"
|
"Przyszłość zapewniona dla następnego pokolenia"
|
"Dobra i rentowna inwestycja"
|
"Świetna praca, która jest bardzo dobrze płatna"
|
"Świetny produkt z naszego własnego mleka"

Co nasi klienci mówią o Farmhouse Ice Cream

Używamy głównie naturalnych składników

W 2010 roku nasze gospodarstwo powiększyło się o lodziarnię. Lody Farmhouse produkowane są z mleka i śmietany od naszych własnych krów. Używane są głównie naturalne składniki, a do lodów sorbetowych używane są świeże owoce. Do tego celu zostało przygotowane pomieszczenie, a lody przygotowywane są zgodnie z normami HACCP.

Jeanne van Cleef

Cleefshoeve

Od razu byłem podekscytowany

Zobaczyłem w gazecie reklamę holenderskiej firmy Farm Ice Cream. W drodze do Holandii, gdzie miałem odebrać nagrodę dla „młodego rolnika roku”, postanowiłem skontaktować się z firmą. Obejrzałem sprzęt i produkcję i pełen entuzjazmu wróciłem do Waterford w Irlandii. Tak narodziła się firma Baldwin’s Farmhouse Ice Cream.

Thomas Baldwin

Baldwin’s Farmhouse Ice Cream

Umów się na spotkanie już teraz

Zastanawiasz się, co nasza koncepcja może zrobić dla Twojej firmy? Umów się na niezobowiązujące spotkanie już dziś.