Skip to content

Lody farmerskie są wytwarzane z Twojego mleka

Zostań producentem

Zrób Lody farmerskie w Fabryce Lodów

Czy chciałbyś w przyszłości produkować własne lody na własnym podwórku? Jest to szczególnie atrakcyjne rzemiosło i przy wsparciu farmerów lodziarzy osiągają większe zyski, a tym samym bezpieczeństwo dzięki własnej produkcji lodów we własnej lodziarni. Koncepcja lodów farmerskich zapewnia znacznie wyższą cenę za mleko i/lub owoce używane do produkcji lodów w bardzo krótkim czasie. Pomogliśmy już wielu rolnikom stać się odnoszącymi sukcesy producentami lodów.

Przyszłość wielu gospodarstw rysuje się w jaśniejszych barwach dzięki wdrożeniu lodów farmerskich. Zastanawiasz się, co mogą oznaczać dla Ciebie lody z farmy?

Wir kümmern uns um die gesamte Ausrüstung des Produktionsraumes
Wir kümmern uns um die gesamte Ausrüstung des Produktionsraumes

Wir kümmern uns um die gesamte Ausrüstung des Produktionsraumes

Regionale Zutaten bilden die Basis von Bauernhof-Eis

Regionale Zutaten bilden die Basis von Bauernhof-Eis

Füllen Eisschale

Werden Sie in Kürze Bauernhof-Eis verkaufen?

Abgepacktes Bauernhof-Eis, äußerst geeignet für den Verkauf in Ihrem lokalen Supermarkt

Abgepacktes Bauernhof-Eis, äußerst geeignet für den Verkauf in Ihrem lokalen Supermarkt

Eine Auswahl aus dem Sortiment von Bauernhof-Eis

Eine Auswahl aus dem Sortiment von Bauernhof-Eis

Kompletne rozwiązanie do produkcji lodów w Twojej lodziarni
Lokalnie zbierane składniki stanowią podstawę do produkcji lodów

Produkujesz Lody farmerskie w swojej lodziarni z własnego mleka krowiego i innych produktów wiejskich, takich jak świeże owoce. Koncepcja wymaga jednorazowej inwestycji w fabrykę lodów i związany z nią pakiet usług do produkcji lodów. Następnie możesz produkować lody i cieszyć się całym szeregiem korzyści.

Zalety samodzielnego wytwarzania lodów jako producenta lodów

Jako producent lodów masz prawo do używania naszej chronionej nazwy marki wyłącznie w swoim regionie. Zachowujesz swobodę niezależnego biznesu, a produkcja lodów we własnej profesjonalnej wytwórni lodów nie jest ciężką pracą fizyczną. Ponadto uwzględniane jest kompleksowe wsparcie produkcji lodów (np. opracowywanie receptur, ustawodawstwo i marketing), dzięki czemu sukces jako producenta lodów staje się bardziej trwały i większy.

Produkcja lodów nie jest fizycznie trudna i masz pełną kontrolę nad produkcją.

Tevreden klant Boerderij-ijs

Dzięki niezliczonym kanałom sprzedaży, takim jak m.in Supermarkety, restauracje, imprezy i lodziarnie w gospodarstwie, jako producent lodów, możesz generować znacznie wyższy zysk ze swojego mleka. Nadal możesz zapoznać się z tą koncepcją i zacząć samodzielnie jako producent lodów. Sprawdziła się w wielu krajach Europy. Tam również rolnicy z powodzeniem angażują się w produkcję lodów we własnych gospodarstwach dzięki własnym lodziarniom. Dodatkowo oferujemy ekskluzywną strefę sprzedaży, aby żaden inny producent lodów nie mógł tam produkować i oferować lodów farmerskich.

Dowiedz się, jak zostać producentem lodów

Jesteś ciekawy, czy w Twoim regionie jest jeszcze miejsce na koncept produkcji lodów farmerskich? Skontaktuj się z nami. Możesz również poprosić nas o telefon, aby dowiedzieć się więcej o uruchomieniu fabryki lodów oraz o produkcji i dystrybucji lodów – kliknij tutaj, aby znaleźć odpowiedni przycisk. Lub zadzwoń do nas +31 (0) 13 820 0926. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o maszynach do lodów dla gospodarstw mlecznych, również jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Bauernhof-Eis auf Facebook

Back To Top

Jestem zainteresowany produkcją lodów

  Nazwisko*:

  E-Mail*:

  Numer telefonu*:

  Adres:

  Kod pocztowy & miasto:

  Uwagi:

  Daj nam znać, kiedy chcesz rozpocząć produkcję lodów, abyśmy mogli odpowiednio wcześnie zaplanować marketing lodów z Twojej farmy.

  Wybierz jedną z poniższych opcji.

  *niezbędny